Hakkımızda

Etna Steel

hakkımızda

Firmamız Türkiye’de züccaciye ve endüstriyel mutfak sektöründe önde gelen firmalar arasında yer almaktadır. Firmanın köklü geçmişinin ardında “sürdürelebilir kalite” yaklaşımı vardır. Etna, yüksek kalite anlayışına önem vererek müşteri odaklı çalışmalarında beklenti ve ihtiyaçlarını her zaman ön planda tutmuştur. Kurulduğu günden bu yana kendi bünyesinde yüksek teknolojisiyle üretim yapan firma, ürün yelpazesini çeşitlendirerek piyasanın rekabetçi ortamında kendi koleksiyon ve tasarımlarıyla bulunmayı tercih etmiştir.  

Ürün gamında yaklaşık 200 farklı kaleme sahip firmamızın öne çıkan ürünleri kaşık, çatal ve bıçağın yanında ev serileri, masaüstü ekipmanları ve horeca ekipmanları olmuştur. 

 Geniş ürün yelpazesiyle esnek bir üretim yapısına önem veren firmamız çalışmalarını uzmanlaşmış kadrosuyla İstanbul-Esenyurt fabrikasında devam ettirmektedir. 

Etna Mahmutbey İstoç Ticaret Merkezinde satış mağazasında ürünlerini müşterileriyle buluştururken, Türkiye’nin her noktasındaki satış kanallarına da ulaşarak ürünlerini sizlere etkin bir şekilde ulaştırmaktadır. 

İç pazarın yanı sıra dış pazardaki etkinliğini de artıran Etna: Almanya, Arnavutluk, Fas, Kosava, Sırbistan, Azerbeycan, Romanya, Filistin İsrail ve bir çok ülkeye ihracat yapmaktadır.


Etna Steel

çalışma saatleri

Bizimle WhatsApp hattımızdan ya da arayarak iletişime geçebilir, bilgi alabilirsiniz.

Pzt – Cum

8:00 – 18:00

Cmt

9:00 – 17:00